Szlak Orlich Gniazd

Klient: Śląska Organizacja Turystyka, Jurajska Organizacja Turystyczna

Film reklamowy

Film reklamowy – Szlak Orlich Gniazd

Szlak Orlich Gniazd to sezonowy projekt dzięki któremu mieliśmy przyjemność spędzić kilka dni na świeżym powietrzu w otoczeniu pięknej natury, ruin zamków oraz skał na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Naszym zadaniem było stworzenie serii filmów reklamowych dla poszczególnych obiektów położonych na Szlaku Orlich Gniazd. Obszar pracy to dwa województwa – Śląsk i Małopolska. Zbieranie materiału zajęło ponad tydzień czasu. Przy takich projektach należy brać pod uwagę przede wszystkim warunki pogodowe. Chcąc mieć piękne obrazki trzeba często wcześnie wstać lub czekać do zachodu słońca. Właśnie wtedy światło najlepiej oddaje piękno krajobrazów.

Jeśli chodzi o techniczne sprawy to w filmach można zobaczyć sporo ujęć z drona, który był akurat tutaj według nas niezbędny. Ponadto całość dopełniona jest płynnymi ujęciami wykonanymi za pomocą stabilizatorów. Kończąc etapem postprodukcji, należy wspomnieć, że każdy spot reklamowy dostał personalizowana animację filmową. Zdecydowanie chętnie podejmujemy takie wyzwania, podróże z kamerą to czysta przyjemność!

Szlak biegnący przez prawie cały teren Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej to atrakcja nie tylko dla pieszych turystów. Dzięki stale rozwijającej się infrastrukturze oraz przybywającym z roku na rok atrakcjom to doskonałe miejsce dla turysty. Tutaj ma możliwość jazdy po szlaku rowerem, wspinania się, czy zwiedzania jaskiń. Może uprawiać nordic walking lub wybrać się na narty. Wszystko w otoczeniu niepowtarzalnie pięknego krajobrazu.

źródło: www.orlegniazda.pl / www.slaskie.travel

.01

FILM

film

.02

SKRÓT

skrót

zamek ogrodzieniec w podzamczu z drona
tabliczka ojcowski park narodowy
wieża zamku
wspinacze na skałkach
turyści z plecakami na jurze krakowsko częstochowskiej